Erkek nasıl kadın ister ?

Erkek nasıl kadın ister ?
14 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 2.102 kez okundu.

Erkek nasıl kadın ister ?

Erkekler nasıl kadınları arzular,nasıl bir kadınla sevgili olmak ister ?

Erkeklerin çoğunun kafasında belirlediği bir kadın profili vardır.Genelde istedikleri kadın bellidir.Erkeklerin istediği kadınların özelliklerine bakacak olursak…

Erkekler ile kadınlar taa varoluşlarından buyana birbirlerini pek anlayamazlar ve bundan şikayet edip dururlar.Kadınlar ise sevgilisini mutlu etmek adına elinden geeni yapar,bazen kendinden ödün verir.yinede istedikleri beklentileri bulamazlar.İlgi ve sevginin yeteri kadar olmadığını düşünürler.Erkekler ise çalişan bayanların kendilerine yeteri kadar ilgili olmadıklarındaan yakınıyor.

Acaba erkekler kadınlarda ne istiyor?

*İlk olarak erkekler aşk istiyor.ama gerçek bu erkekler ilk başta aşık olmak istiyor ve sevilmek istiyor.Çoğu erkek tamamen kendilerine sevgisini belli edicek bayanlar istiyor,bunu sürekli hissetirebilecek bir kadın..Biz kadınlarda sevgisinden ve aşkından emin olduktan sonra fazlamı rahat davranıyoruz acaba..belki bazen..Erkekler sürekli temi bir aşkın peşinde buldukalrında ise gözleri hiçbirşey görmüyor.

Erkekler seksi ve bakımlı kadınları beğenirler.Sürekli bu şekilde olan bayanlarla görünmek hoşlarına gider,belkide sürekli heyecan hissetiren bir kadın olması onları bağlıyor.Sonuna kadarda güven duyabileceği bir kadın isterler.Tabiki ikili ilşkilerde herkes için çok önemli güven duygusu ,ama erkekler bu konuda gha tereddütlü ve hassaslar.

ve erkekler sosyal yönden güçlü kadınlar ile ilgilenirler,özellikle evlilik düşündüğü kadında organizasyon yeteneği güçlü olan kadın ister.

Özellikle çocukları seven anaç kadınlar ile evlenmek ister,geleekteki çocukları için buna dikkat eder.

Her ortama rahatça ayak uydurabilen kadın isterler,arkadaşlarıyla maç izlerken onlarla takılmaktan hoşlanan ve espiri anlayışı kuvvetli olan bayanları beğenirler,akıllı kadınlar oldukça ilgilerini çeker.

Kednisini yönlendirmesini bilen kadınları severler ,kendisini eleştirmeden yönlendiren bir kadın oldukça etki yaratabilir.

İletişim yeteneği güçlü konuşarak herşeyi çözebilen kadınları isterler sürekli bağırıp çağırıp kavga eden kadınlardan her daim kaçarlar nekadar güzel olursa olsun..

 

Bir önceki yazımız olan Erkekler kadınlarda neleri sevmez ! başlıklı makalemizde erkekler hangi kadınları sevmez, erkekler in sevmediği kadınlar ve erkekler neden soğur hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git