Beni Seviyor mu?

Beni Seviyor mu?
1 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.590 kez okundu.

Erkekler kadınlara göre karmakarışıklar . Bir erkeğin seni gerçekten sevip sevmediğini anlamak bazen çok zor olabilir. Ya da sen aşkından dolayı durumu anlamak istediğin gibi anlayabilirsin.

Lafları Değil Davranışları önemli!

Aslında herşey söylediklerinde değil yaptıklarında gizli!Bir erkeğin seni ne kadar çok sevdiğini göstermesinin yolu, söyledikleri değil, yaptıklarıdır. Herkes ‘’seni seviyorum’’, ‘’sen başkasın’’, ‘’hayatımın aşkısın’’ diyebilir. Ama herkes sana bunu hissettirmeyebilir. Bir an için söylediği bütün sözleri unut ve sana karşı sevgidolu davranıp davranmadığına bak. Ona ihtiyacın olduğunda yanındaysa, sen üzüldüğünde senden çok üzülüyorsa, seni mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsa, yeri geldiğinde seni kendinden çok düşünüyorsa; seni seviyordur.

Değişik Ortamlarda Nasıl Davranıyor?

Arkadaşlarının olduğu, yeni insanlarla tanıştığınız, kalabalık ortamalarda sana karşı davranışları çok önemli. Etrafında birsürü insan varken ilgisinin çoğu genelde sendeyse, seni seviyordur.

Seninle İlgili Konularda

Ona kendinle ilgili bir şey anlattığında nasıl tepki veriyor? Yeni işin, arkadaşların, gününün nasıl geçtiği onun ilgisini çekiyorsa, güzel şeylere senin adına seviniyorsa, senin hayatındaki kötü gelişmeler onun da moralini bozuyorsa; seni seviyor ve önemsiyordur.

Seninle Vakit Geçirmek İstiyor mu?

Her fırsat bulduğunda senin yanına geliyorsa, boş zamanlarını seninle geçirmek istiyorsa, bütün yoğunluğuna rağmen, onun aklına geliyorsan, yanına gelemese de gün içinde arayıp mesaj atıyorsa; sürekli seni düşünüyor demektir.

Sevdiğin biriyle birlikteysen, üstelik o da seni seviyorsa; değerini bilmeni öneririm. Özellikle günümüzde iki tarafında birbirini içtenlikle sevdiği ilişkiler her zaman bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Erkek Tavlama Sanatı! başlıklı makalemizde Aşk, erkek tavlama ve erkekler hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git