Resimli Anlatımılı Tığ işi Motif Örneği

Resimli Anlatımılı Tığ işi Motif Örneği
21 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.457 kez okundu.

Resimli Anlatımılı Tığ işi Motif Örneği

iki renk olarak örebileceğiniz harika bir tığ işi motif örneğini sizler ile paylaşmak istedim.” Örgü Tığ işi Motif Örneği ”yapmak oldukça kolyak.Resimleri aşamaları olarak izlerseniz , eliniz de yatkınsa bu örneği hemen sizde çıkarabilirsiniz.Pembenin açık ve koyu tonu, mavinin açık ve koyu tonu birlikte çok uyumlu görünüyor.Motifin bukadar güzel durmasının ana sebebleri renk uyumları.

tığ işi motif örneği ve yapımı Yapacağınız örnek üsteki resimli örnek.İsterseniz bu renklerin yerine elinizde olan renklerin açık ve koyu tonunu birlikte kullanarak yapabilirsiniz.Şimdi resimleri ilk aşamadan itibaren izeleyelim.

1.Aşama; 1 2.Aşama 2 3.Aşama; 3 4.Aşama: 4 5.Aşama; 5 6.Aşama; 6 7.aşama; 8 Motifimiz hazır, bunlardan istediğiniz kadar örüp birleştirip, bebek battaniyesi, örtü, şal, yastık kılıfı vb örgüler yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İğne Oyası Yazma Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 iğne oyası yazma kenarı, 2014 yazma kenarı iğne oyası ve iğne oyaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git