Home / Anne & Bebek / Balık sırtı örneği nasıl yapılır

Balık sırtı örneği nasıl yapılır

Balık sırtı örneği nasıl yapılır

BALIK SIRTI ÖRNEĞİ

1.sıra ;ilk önce bir sıra zincir çekiyoruz ner zincir üzerine birer sıra sık iğne yapıyoruz ,daha sonra 2. sıra;1. sırada yapılan sık iğnelerin arka tarafında tığla ilmek alınır ,sık iğne yapılır .3.sıra;alt sıradaki sık iğnelerin ön tarafından tığla ilmek alınır sik iğne yapılır .4.sıra;2. sıradan itibaren örnek tekrar edilir.

Bir önceki yazımız olan yeni çıkan iğne oyali havlu kenarı örnekleri başlıklı makalemizde 2013 havlu kenarı iğne oyası örnekleri, 2013 iğne oyaları ve 2013 yeni çıkan havlu kenarı iğne oyası örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

kadın, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Aşk & İlişkiler    Moda   Gelinlik Modelleri   Dekorasyon    Sağlık   Reklam  İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadınca.com. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.