2015 Bebek Elbiseleri

2015 Bebek Elbiseleri
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.548 kez okundu.

Bebekler dünyaya geldikleri ilk andan itibaren hayatınızın odağı haline gelmekte ve hayatta en önemli varlıklar onlar olmaktadır. Bu yüzden bebeklerin ihtiyacı olan her şey ince ince düşünülmeli ve ihtiyaçları karşılanmalıdır. Bebekler için en önemli konu seçilecek kıyafetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bebeklerin kıyafetleri seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta seçilecek kıyafetin kumaşıdır. Bebek ciltleri oldukça hassastır ve ufacık bir şeyde bile hemen tahriş olmaktadır. Seçileceke kumaşın pamuklu olması ve naylon içermemesi oldukça önemlidir. Bu kıyafetlerde belli oranlarda kumaş türleri karıştırlmakta ve genellikle naylon kullanılmaktadır. Öncelikle buna dikkat edersek bebeklerimizin ciltlerinin tahriş olma sıkıntısını ortadan kaldırabiliriz. Kumaş seçiminden sonra dikkat edeceğimiz başka bir nokta da yine kıyafetlerin şıklığıdır. Genel olarak bakıldığında 2015 bebek elbiselerinde de öncelik olarak kumaş seçimlerine dikkat edilmiş ve bebeklerinizin hassas ciltleri göz önüne alınmıştır. Ondan sonra da şıklığa ve renklere dikkat edilerek bebeklerinizin daha güzel ve daha sevimli olmaları sağlanmıştır. Hazırlanan tasarımlarda canlı renkler kullanılmış ve oldukça renkli ve canlı desenlerle bebeklerin daha tatlı görünmeleri sağlanmıştır. Yine her zamanki gibi balon etekler ve fırfırlı modeller de sık tercih edilen kıyafetler arasına girmştir.

Renkli Desenler

Seçeceğiniz farklı desenler ve renklerle bebeğinizin daha tatlı daha sevimli görünmesini sağlayacağınız gibi kumaş seçimine de dikkat ederek bebeğinizin rahatını da düşünebilir ve kıyafetlerini bu detayları göz önünde bulundurarak seçmelisiniz.

Bebeklerinizin Tatlılığı

Meyve desenleri ve hayvan resimleriyle renklenen 2015 bebek elbiseleri bebeklerinizin tatlılığına tatlılık katacak ve daha sevimli bir hale getirebilirsiniz.

Örgü, tığ işi, kumaş, marka, kırmızı, beyaz, pembe gibi birçok modeli sizin için galerimizde bir araya topladık.

Bir önceki yazımız olan Okul Öncesi ve Okul Çağı Çocuklarında Beslenme başlıklı makalemizde beslenme ve çocuklarda beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git