2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri

2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri
12 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.813 kez okundu.

Yaz kış evlerinde patik giyen kadınlar vardır.Hayliye kadınlar en çok ayaklarında üşütüyor.Hem sıcak ayaklarınız hemde şık en güzel patik modelleri ekadinca.com güncel görselleri ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Misafirliğe giderken daha modern boncuklu patiklerinizi seçin evde ise daha sade patik modelleri tercih edin.Bu kadonuda marifetli bayanlar biribirinden şık modelleri kolayca örebilimektedir.Her anane torununa mutlaka bu güzel patik örneklerinden mutlaka örer.Çeyiz sandıklarında ise hala patik yapmak geleneği sürmektedir.Demek ki bu büyüklerinden bildiği önemli bir şey var.

En güzel bebek örgü patik modelleri 2014 yazımızda bebeklerinize yapabileceğiniz en yeni patik modellerini incelemenizi tavsiye ederim.

Her kadın bazı zor örnekleri çıkarmakta zorlansada, en güzel renk kombinasyonlarını sağlayarak uyumlu renklerde düz örgü patik modellerinden yapabilirler.Düz örgü örneğini yapabiliyorsanız ilgili videoları izleyip yavaş yavaş patik örneği anlatımlı yapabilirsiniz.Patik örneklerini örerken en dikkat edilmesi gereken nokta ayak tipinde keserek yapmaktır.Yada bunları hazır olarak yapıp sonradan birbirine dikerekte yapabilirsiniz.Patik modellerinin yapılışı ile ilgi çok farklı örnekler vardır.En güzel örgü patik modelleri için güncel olarak sitemizi takip edin.Anne bebek kategorimizden tüm örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

Patik örneklerinden seçmeler yaparken çok sor bulduğunuz ama çok beğendiğiniz örneklerin renklerinden ilham alıp daha kolay yaptığınız bir örnekte uygulayabilirsiniz.Patikleri güzel gösteren detay modeli kadar renkleridir.Çoklu renkleri birbirine uyumlutonları ile karıştırıp harika desenli patik örnekleri yapabilirsiniz.Veya bir rengin açık koyu tonları ile yine sanki desenli havası veren modellerde örebilirsiniz.

2014 yılın modern örgülerinden boncuklu patik örneklerinden de ilham alıp yeni şık boncuklu patik modelleri çıkarabilirsiniz.Boncuklu patik modeli yapılışı, boncukların ipe geçirilip örülmesi nedeniyle biraz uzun sürebilir.Am bitiiğinde harika bir model ortaya çıkar.PAtik örmeyi biliyorsanız bu örnekleride rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir diğer moda patik modeli de babet patik modelleri. Geçen yıldaki popülerliğini bu yılda sürdürüyor. Babet patik modelinin yapılışı ise ayak şekli yerine babet şekli vermeye çalışarak keserek patiğinizi örüyorsunuz.Patik örme konusunda becerikli bayanlar resimlere bakarak babet patik örneğini kolaylıkla çıkarabilirler.

Patik örme konusunda bilginiz yoksa ve deneme süresinde olanlar daha basit patik modelleri ile örmeye başlamalılar.Bir kaç örnek yaptıktan sonra bu konuda el beceriniz atamatikmen gelişecektir.Ozaman daha farklı ve desenli patik modellerini kolaylıkla yapabilirler.Yoksa hemen zor modellerden başlamaları daha ilk denemede soğutabilir.

Görsellerimizi incelemeden önce kız çocuğunuz veya bebeğiniz varsa 2014 kız bebek patik modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.Örgü örmeyi seven bayanlar, en güzel örnekleri ve modelleri sizler için araştırmaya ve paylaşmaya devam edicez.

2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri 2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri

 

Bir önceki yazımız olan Boncuklu İğne Oyası Örnekleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 boncuklu iğne oyaları, boncuklu iğne oyası ve boncuklu iğne oyası örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git